TJ Velké Pořičí – SK Česká Skalice 0:4 (0:3)

Střelci: 22. Diviš Martin, 36. Pípek Roman, 44. Böhm Lukáš, 71. Škoda Martin

Sestava Č. Skalice: Weisser Roman (89.Šrajbr Michal), Sedláček Pavel (C)(57.Resler Ondřej), Pípek Roman, Hanel Stanislav, Diviš Martin, Pácalt Tomáš, Chmelík Jakub, Chráska Ondřej (57.Škoda Martin), Novotný Václav, Panenka Marek (79.Petr Tomáš), Böhm Lukáš (46.Rücker David)

Rozhodčí: HR: Roman Nývlt, AR1: Ivan Klečka, AR2: Štěpán Prušinovský, DS: Milan Mazura

Komentář k utkání od fanouška Č. Skalice Václava Skořepy – Poslední podzimní utkání odehráli naši fotbalisté ve Velkém Poříčí, proti kterému se nám v posledních letech daří. Od začátku jsme byli lepším týmem, na první gól se čekalo do 22. minuty, kdy se krásnou střelou z dvaadvaceti metrů prosadil Martin Diviš. (Martine, už bylo načase) – 0:1. O čtrnáct minut později se na levé straně prosadil Marek Panenka a perfektní centr před branku zakončil Roman Pípek do odkryté brány – 0:2. Zmar domácích byl dokonán v min. 44.., kdy si přízemní centr Lukáše Böhma srazil obránce do vlastní branky. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:3.. Do druhé půle vystřídal Lukáše Böhma David Rücker, v 57.min. opustili hrací plochu Pavel Sedláček a Ondra Chráska za které nastoupili Ondra Resler a odpočatý Martin Škoda. Posledně jmenovaný si v 71.min. povodil půlku obrany domácích a přesnou střelou k levé tyči nedal brankáři domácích šanci. 0:4. V 79.min. vystřídal Marka Panenku Tomáš Petr. O minutu později si zranil ruku Roman Weisser a do branky nastoupil opět Jakub Chmelík. Dnes uhájil čisté konto. Od 80.min. jsme hráli v deseti, protože poslední hráč na střídání byl již převlečen do civilu!!!! ( Jak se toto mohlo stát!?!?!) K poslednímu střídání došlo v 89.min, kdy doplnil počet našich hráčů na jedenáct Michal Šrajbr. Dobrý výsledek a celkem dobrý výkon proti odevzdanému soupeři zakončil podzimní část ročníku 2021/2022. Za zmínku stojí ještě tři tvrdší střely Standy Hanela ( jedna v první půli těsně nad a dvě v půli druhé, kdy ta první málem přerazila břevno, ta druhá byla opět o pár centimetů výš, než bylo třeba). Přeji všem hráčům klidný zbytek roku 2021 (též realizačnímu týmu), nabrání sil a kvalitní zimní přípravu (na jaře se bude hodit hlavně fyzička) a budu se těšit na pokračování stávajícího ročníku na jaře roku 2022. Hoši děkujem, hoši děkujem!!!!

Zdeněk Samko, trenér (domácí):
Jsem obrovsky zklamaný, jak jsme k poslednímu zápasu podzimu přistoupili. Jestliže hrajeme o záchranu v soutěži, nemůžeme být v poločase bez žluté karty a prohrávat 0:3! Pokud chceme s výbornou Skalicí sehrát vyrovnaný zápas, nemůžeme bránit hráče na pět merů a pak se každému souboji vyhnout a nepřerušit. Některé týmy odehrají sezonu s 15 hráči, u nás se jich vystřídalo 35 a to je jeden z největších důvodů našeho postavení v tabulce.

Marek Vik – vedoucí mužstva (hosté):
Podzim jsme uzavřeli prvním jarním kolem a ziskem tří bodů. Potvrdilo se, že Poříčí není v dobré pohodě a náš gólový příděl mohl být klidně vyšší. Do jarní části přeji Poříčí zlepšené výkony a zisk dosti bodů, na to aby se udrželo v soutěži.