SK Roudnice – SK Česká Skalice 0:3 (0:1)

Střelci: 36. + 65. Chráska, 70. Hanel

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Tipelt Matěj, Kožený Lukáš, Pípek Roman, Hanel Stanislav, Hánl Jiří, Diviš Martin, Pácalt Tomáš (C), Chráska Ondřej (86. Petr Tomáš), Chalupa Radek, Böhm Lukáš (76. Rücker David)

Komentář k utkání dnes napsal náš věrný fanoušek Vašek Skořepa. Fotky pořídili Michal Šrajbr a Radek Čáp. Děkujeme!!!

Sobotní odpoledne nemohlo být lepší. Českoskaličtí fotbalisté zajížděli do Roudnice k utkání o třetí příčku tabulky. Opět jsme se museli vypořádat s početnou marodkou (zdá se však, že čím více marodů tím lepší výsledek), ale i tak se bylo nač koukat.

Pětadvacet minut vyrovnaného utkání se dvěma šancemi na každé straně a najednou se těžiště hry začalo překlápět na naší stranu. V 35. minutě Ondra Chráska přehodil gólmana a vedli jsme 1:0 a určovali ráz utkání.

  V druhé půli se obraz hry nezměnil, hráli jsme, co jsme potřebovali a soupeře jsme do šancí nepouštěli. V 65. min. dlouhým výkopem našel Honza Šťastný na vápně soupeře Ondru Chrásku, ke kterému míč propadl mezi stopery a ten svým druhým gólem zvýšil na 2:0 pro naše barvy. O dalších pět minut později si dlouhý nákop Honza zopakoval a po ukázkové kombinaci zakončil Standa Hanel – 0:3. Poté se na hřišti trochu jiskřilo, ale rozhodčí vše zvládli. Utkání se v klidu dohrálo.

Velmi dobrý výkon předvedl celý tým (vyzdvihl bych výkon Lukáše Koženého) a celá rozhodcovská trojice. Při troše štěstí mohlo být skóre daleko vyšší. A sestava? Šťastný, Chalupa, Kožený, Pácalt, Hánl,Tipelt, Pípek, Diviš, Hanel, Bohm, Chráska. Střídali Rucker a Petr

Tomáš Rejl, sekretář (domácí):
Sestava pro dnešní zápas se rodila velmi těžce. Vzhledem k viróze, kterou prošlo v týdnu téměř celé mužstvo, někteří hráči nemohli nastoupit vůbec a někteří šli z postele přímo na hřiště. Hosté přijeli s obranným valem a nebezpečnými protiútoky. Domácí lépe kombinovali ve středu hřiště, ale to bylo dnes vše. Dopředu bylo vše hrozně komplikované a nepřesné a dozadu nedůrazné se školáckými chybami. Tak se tedy zrodil tento výsledek.

Petr Liška – trenér (hosté):
Nejen v Roudnici v tomto týdnu řádila viróza. I my jsme dnes k boji o třetí příčku nastoupili opět v kombinované sestavě. Odehráli jsme solidní zápas a měli jsme vice brankových příležitostí. Velký klobouček za skvělý výkon a díky za pomoc patří veteránovi Gerrymu.

Rozhodčí: HR: Roman Nývlt, AR1: Jan Kuric, AR2: Jan Lukes