SK Česká Skalice vs. MFK Trutnov B

V posledním kole letošního soutěžního ročníku AM Gnol 1. A třídy mužů přivítáme na našem fotbalovém stadionu tým MFK Trutnov.

Ten je v tabulce na jedenácté příčce a prohry a souhry dalších výsledků se může propadnout až na místo třinácté. Naopak by v případě výhry mohl na svou pozici odsunout Náchod B a sám poskočit na příčku desátou.

My naopak můžeme hrát v klidu. Třetí místo v tabulce je pro nás konečné a žádný výsledek ho nemůže změnit. Jenže je tu výsledek z posledního vzájemného utkání, který hovoří ve prospěch Trutnova. Na podzim jsme totiž na jeho půdě dokázali pouze remizovat a v následném penaltovém rozstřelu jsme byli neúspěšní. Penaltovými rozstřely vlastně skončily tři poslední utkání s tímto soupeřem. To budeme chtít změnit a rozhodnout v devadesáti minutách řádné hrací doby. Pochopitelně tak aby tři body zůstali doma. Vzhledem k množícím se zraněním těsně před koncem sezóny to nebude jednoduchý úkol.

Přijďte nás podpořit v posledním utkání sezóny a pomoci nám tak k zisku posledních tří bodů v soutěžním ročníku 2021 – 2022.

!!! POZOR !!!

Výkop utkání v sobotu 11.6. už ve 14:00

Rozhodčí: HR: Jindřich Hanuš, AR1: Leonard Horský, AR2: Martin Hlaváč