SK Česká Skalice – TJ Lokomotiva Hradec Králové 5:0 (2:0)

Střelci: 16. Hanel Stanislav, 44. Diviš Martin, 49. Šrajbr Michal, 67. Pípek Roman, 89. Diviš Martin

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch (70.Resler Ondřej), Sedláček Pavel (C), Hanel Stanislav (80.Rücker David), Diviš Martin, Pácalt Tomáš, Chmelík Jakub (70.Provazník Lukáš), Chráska Ondřej (46.Pípek Roman), Novotný Václav, Tipelt Matěj, Šrajbr Michal / Petr Tomáš

Lepší start do nové sezóny jsme si ani nemohli přát. Ať se bavíme o pohárovém utkání v Meziměstí, nebo o prvním soutěžním utkání 1. A třídy na domácím hřišti proti Lokomotivě HK. V obou případech jsme soupeřům nastříleli po pěti brankách a pouze v jednom případě dvakrát inkasovali.

Lokomotiva přijela na naše hřiště se silně defenzivní taktikou a i díky tomu jsme prakticky po celou dobu drželi otěže utkání ve svých rukách a brankář Šťastný tak musel řešit pouze tři ošemetné situace a při jedné z nich se opravdu vyznamenal. To když nohou vyrazil střelu do protipohybu, která již směřovala do odkryté branky. V utkání – zejména pak v jeho druhém poločase – jsme ještě neproměnili několik velmi slibných příležitostí.

Petr Liška – trenér domácích (domácí):

V příjemném fotbalovém počasí dorazivší diváci viděli pět pěkných branek a spoustu dalších neproměněných šancí. Všem aktérům děkujeme za předvedené výkony.

Sobotka Michal- sekretář (hosté):

Zasloužená výhra domácích víc není co dodat.

Diváků: 120

Rozhodčí: HR: Karel Šiling, AR1: David Žerovnický, AR2: Petr Dorotík, DS: Milan Šimek