SK Česká Skalice – SK Třebechovice p. O. 7-0 (2-0)

Střelci: 9. Chalupa Radek, 29. Chráska Ondřej, 50. Hanel Stanislav, 64. Chráska Ondřej, 66. Böhm Lukáš, 79. Hánl Jiří, 87. Rücker David

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch, Tipelt Matěj, Hanel Stanislav, Diviš Martin, Pácalt Tomáš (C) (60.Resler Ondřej), Chmelík Jakub, Chráska Ondřej (68.Hánl Jiří), Chalupa Radek (80.Rücker David), Novotný Václav, Böhm Lukáš (80.Petr Tomáš)

Po dvou mizerných výsledcích z venkovních zápasů (Týniště a Lázně Bělohrad) a nepříliš přesvědčivém domácím utkání proti Novému HK jsme tentokrát chtěli naplno bodovat a pojistit si průběžně třetí místo v tabulce AM Gnol 1. A třídy.

Do zápasu jsme doslova vlétli a hosty z Třebechovic prakticky přikovali na jejich polovinu. Nutno podotknout, že Třebechovičtí nám toto svým přístupem a herním pojetím značně usnadnili. I proto se na úvodní branku utkání čekalo pouze do deváté minuty. To se krásnou hlavičkou prosadil Chalupa – 1:0. Na další branku se čekalo dlouhých dvacet minut. A znovu to byla branka hlavou, tentokrát v podání Chrásky – 2:0. A i když případné navýšení stavu bylo na spadnutí, v prvním dějství se tak již nestalo.

Druhá polovina utkání byla totožná s tou první. Hosté zatažení na vlastní polovině a snaha o navýšení vedení domácích. To se v průběhu druhého poločasu povedlo. Skóroval Hanel, podruhé v utkání se trefil Chráska. Své branky přidali i Böhm, Hánl a Rücker. Skóre se v kolonce vstřelených zastavilo na čísle sedm a nutno podotknout, že to dnes mohlo být klidně i dvoucifernou číslovkou. V kolonce obdržených zůstala velmi příjemná nula.

Předsevzetí vyhrát za tři body jsme beze zbytku naplnili a diváky snad pobavili kombinační hrou plnou šancí. Hostům jsme povolili pouze jedno ohrožení naší branky a s tím si poradil brankář Šťastný.

V tomto týdnu nás čekají dva zápasy. První ve středu 20.4. od 17:00 bude pohárové. Soupeřem nám bude šestý tým krajského přeboru SK Libčany. V sobotu pak jedeme do Roudnice, kde se s místním SK utkáme v přímém souboji o třetí místo v tabulce.