SK Česká Skalice – SK Sobotka 6:1 (2:0)

Střelci Č. Skalice: 15. Hanel Stanislav, 20. Novotný Václav, 49. Chráska Ondřej, 68. Rompotl Patrik, 74. Šrajbr Michal, 77. Pípek Roman

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch (75.Pilc David). Sedláček Pavel (C) (61.Šrajbr Michal), Pípek Roman, Hanel Stanislav, Chmelík Jakub (46.Rompotl Patrik), Diviš Martin, Resler Ondřej (75.Petr Tomáš), Pácalt Tomáš, Chráska Ondřej (61.Provazník Lukáš), Novotný Václav / Tipelt Matěj

V nedělním odpoledni kdy deštníky byly nutností, viděli dorazivší diváci sedm nastřílených branek, ale o nějak pěkném utkání nemůžeme hovořit. My jsme do něj sice šli s předsevzetím odčinit nepovedený výkon z Kunčic a hosté ze Sobotky nám tuto snahu značně ulehčili svým přístupem.

Od úvodního hvizdu bylo jasné kdo je v utkání favoritem. Hosté se zatáhli před svou branku, kde bránili co jim síly stačili. Přesto jsme si vytvořili množství šancí, ale prosadili jsme se pouze dvakrát poté co skórovali Hanel s Novotným. Zbytek našich šancí šel mimo nebo jsme nechali vyniknout hostujícího gólmana.

Ve druhém poločase byl obraz hry stejný zhruba do 77. minuty. To jsme konto soupeře zatížili dalšími čtyřmi góly (Chráska, Rompotl, Šrajbr, Pípek) a dokončili střídání pěti hráčů. Tento citelný zásah do základní sestavy se promítl i do hry. Hosté se začali čím dál více osmělovat a zároveň si vytvářet i šance. Několikrát musel předvést své kvality Šťása v naší brance, ale jednu situaci po hrubce v obraně přece jen pokrýt nedokázal. Na ukazateli svítila 84. minuta a hosté vstřelili svou čestnou branku a stanovili výsledek 6:1.

Marek Vik – vedoucí mužstva (domácí):
Na těžkém terénu a za stálého deště jsme si pro dnešní výsledek došli v poklidném tempu. Vysoká výhra je zcela zasloužená. Hosté začali ohrožovat naši branku a vstřelili čestný gól v podstatě až ke konci utkání poté, co jsme celkem 5x vystřídali.

Z. Přikryl, trenér (hosté):
V dnešním zápase jsme na nějaké body nemohli pomýšlet…soupeř byl jednoznačně lepší a gratulujeme mu k vítězství.

Diváků: 100

Rozhodčí: HR: Lukáš Kubálek, AR1: Pavel Žák, AR2: Lukáš Nožka, DS: Milan Šimek