SK Česká Skalice – SK Miletín 4:0 (2:0)

Střelci: 16. Novotný Václav 33. Chráska Ondřej 50. Hanel Stanislav 56. Diviš Martin

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch, Rompotl Patrik, Pípek Roman (81.Petr Tomáš), Hanel Stanislav Diviš Martin, Pácalt Tomáš (C), Chmelík Jakub (71.Provazník Lukáš), Chráska Ondřej (71.Rücker David), Novotný Václav, Tipelt Matěj (63.Resler Ondřej)

Naši hráči přivítali ve čtvrtém kole nováčka soutěže z Miletína. Domácí byli favority utkání, což se projevilo hned od začátku zápasu. Od úvodního hvizdu se tlačili před soupeřovu branku a jejich tlak byl v 15. minutě odměněn první brankou, o kterou se postaral sváteční střelec Venda (kanec) Novotný, který se probil do velkého vápna a nedal brankáři hostů šanci. Tlak domácích pokračoval a ve 22. minutě po centru ze strany trefil Roman Pípek tyč. Hned o dvě minuty později se opět Pípek dostal až před gólmana, ale ten jeho šanci zneškodnil. Po 25. minutách se osmělili i hosté a vyslali první střelu na naši branku. Po půlhodině se ve slibné šanci ocitl Ondra Chráska, ale vysoko přestřelil. V 33. Minutě se po dobrém centru Výborného už Ondra nemýlí a z blízka překonává brankáře hostů – 2:0. Hned o 3 minuty později mohl přidat další gól Venda Novotný, který po krásné individuální akci trefil tyč. První poločas se odehrál v naprosté režii domácích, kteří mohli přidat ještě minimálně dva góly.

Jak skončil první poločas, začal i ten druhý a to tlakem domácích. Hned po pěti minutách z nacvičeného rohu Standa Hanel krásnou střelou z hranice vápna skóruje 3:0. Už o pár minut později po rychlém a přesném výkopu Honzy Šťastného utíkal sám na branku Martin Diviš a svůj nájezd bezpečně proměnil 4:0. Po hodině hry v největší šanci hostů, trefují tyč. Svoji další šanci spálil Pípek, když šel sám na gólmana. Posledních 20 minut už se zápas spíše dohrával, dostali šanci i střídající hráči. Hráčům gratulujeme k povedenému výkonu a přejeme, ať se jim takto daří i nadále.

Marek Vik (domácí):

Zasloužené tři body na naší straně. Zápas jsme až na pár vyjímek kontrolovali. I tak podali hosté sympatický výkon.

Antonín Kraus vedoucí mužstva (hosté):

Dnes jsme narazili na opravdu kvalitního soupeře. Na jeho hru náš nováčkovský elán nestačil a tak gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme hodně úspěchů.

Diváků: 150

HR: Jan Dušek, AR1: Pavel Matula, AR2: Zbyněk Prinz