SK Česká Skalice – SK Lázně Bělohrad 3:0 (2:0)

Střelci Č. Skalice: 11. Hanel Stanislav, 12. Diviš Martin, 75. Pípek Roman

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch (77.Sedláček Pavel), Rompotl Patrik, Pípek Roman, Hanel Stanislav, Diviš Martin, Hánl Jiří (73.Resler Ondřej), Pácalt Tomáš (C), Chmelík Jakub, Novotný Václav, Tipelt Matěj / Petr Tomáš, Provazník Lukáš, Rücker David

Nedělní odpoledne, krásné fotbalové počasí a souboj prvních dvou týmů tabulky.
Co více si fanoušek může přát.
Do utkání vstoupili domácí hráči lépe nežli hosté.
V 10. Minutě si postavil míč k trestnému kopu Standa Hanel a nádherně obstřelil zeď. Brankář hostů se červená ještě teď.
O minutu později (11.min.) zamotal hlavu pravému beku Roman Pípek , nádhernou přihrávkou našel Martina Diviše a ten zakončil do odkryté branky hostí. 2 : 0.
A o několik minut mohlo být ještě veseleji, to Martin Diviš v dobré pozici vysoko přestřelil.
Přestože hosté byli fotbaloví, dobře kombinovali, branku
Honzy Šťastného ohrožovali pouze centry (které Honza v poklidu sbíral), nebo nepřesnými střelami.
Druhá půle začala náporem hostů, kteří se nechtěli s vývojem utkání smířit a tak nás trochu zatlačili před naši branku. Obrana si se vším poradila a co prošlo, lapil Honza. Nejvíce se ale zapotil při hlavičce(malá domů) od Vendy Novotného, která mířila pod břevno vlastní brány. Takto ho neprověřili ani hráči soupeře.
V 73.minutě vystřídal trenér domách Jirku Hánla a poslal na plac Ondru Reslera. V 75.min. zahrával Diviš roh z pravé strany, našel na zadní tyči Pípka a ten se hlavou nemýlil. 3 : 0.
V 77.min. se na hřišti objevil rekonvalescent Pavel Sedláček, který vystřídal Vojtu Výborného.
Poté se utkání jen dohrávalo, a domácí si zaslouženě připisují do tabulky další 3 body a odskakují soupeřům o čtyři.

Diváků přišlo 120 ale mělo jich být alespoň 250, Velká Pardubická byla silnějším lákadlem.
Chlapci D Í K Y !!!!!

Marek Vik – vedoucí mužstva (domácí):

Během týdne jsme sehráli druhé přímé utkání (první s druhým) o čelo tabulky, okořeněné našimi třemi pěknými góly. Soupeř byl fotbalový, ale hrál prakticky po celou pouze po naše vápno. Nejvážnější ohrožení naší branky tak zaznamenal paradoxně obránce hlavičkující domů brankáři.

Tomáš Marek, trenér (hosté):

Česká Skalice má kvalitní organizovaný mančaft. Nemyslím si ale, že bychom byli v poli horším nebo méně aktivním týmem. Dnes se nám ale nedařila finální fáze a naše snaha končila okolo vápna domácích. Těm tak gratuluji ke třem bodům.

Diváků: 120

Rozhodčí: HR: Marek Čožík, AR1: Radek Kalaš, AR2: Blažena Kánská