SK Česká Skalice – SK Červený Kostelec 3-0 (1-0)

Střelci: 17. Pácalt Tomáš (Pokutový kop), 53. Diviš Martin, 63. Hanel Stanislav

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch, Rompotl Patrik, Pípek Roman, Hanel Stanislav (86.Resler Ondřej), Diviš Martin, Pácalt Tomáš (C), Chmelík Jakub, Chráska Ondřej (87.Rücker David), Novotný Václav, Tipelt Matěj / Petr Tomáš, Provazník Lukáš

Komentář k pohárovému utkání dnes opět od fanouška Č. Skalice Vaška Skořepy, kterému tímto děkujeme.

Pohárová středa svedla proti sobě SK Česká Skalice a SK Červený Kostelec. Před solidní návštěvou se hrál pohledný fotbal. V 17. min. byl ve vápně sražen Chráska a nařízenou penaltu s jistotou proměnil Pácalt. Domácí vedli 1:0. Hosté byli v první půli lepším týmem, ale vyloženou šanci si nevytvořili.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, když po krásné uličce zakončil v 53.min. Diviš a domácí vedli 2:0. Od této chvíle domácí kontrolovali vývoj utkání a hosty prakticky k ničemu nepustili. Po zahrání standardky v 63. min se míč dostal zpět k Hanelovi, který nechytatelnou dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a stanovil konečný výsledek 3:0 a postup do dalšího kola. Několik dalších šancí domácí hráči nevyužili, i přesto je výsledek spravedlivým vyjádřením sil. Chlapci, díky!!!!

Petr Liška – trenér domácích (domácí):

Proti kvalitními soupeři, který nastoupil v oslabené sestavě, jsme předvedli vyzrálý taktický výkon a po zásluze vyhráli.

Diváků: 250

Rozhodčí: HR: Karel Šiling, AR1: David Žerovnický, AR2: Vojtěch Smola

V neděli zakončíme „anglický týden“ dalším domácím utkáním – tentokrát proti SK Miletín. Výkop utkání v 17:00.