SK Česká Skalice – SK Červený Kostelec 0:1 (0:1)

Sestava Č. Skalice: Šťastný, Tipelt, Rompotl, Chmelík, Novotný, Resler, Diviš, Hanel, Šrajbr, Výborný, Sedláček / Pípek, Rücker, Chráska, Pácalt, Provazník, Vlček

Druhé přípravně utkání a derby jako hrom. Červený Kostelec je naším tradičním soupeřem v zápasech ať přípravných, pohárových a v dobách nedávno minulých i soutěžních. V úmorném vedru chtěli vyhrát oba týmy a oba týmy také předvedli velmi dobré výkony, ale vítěz mohl být jen jeden. Troufnu si říci, že dnes nezvítězil ten lepší tým, ale ten šťastnější. V jeho dresu na postu stopera nastoupil snad nestárnoucí Karel Havlíček (53), který si svůj díl v utkání odkopal s přehledem sobě vlastním.

Jak zápas viděl trenér Petr Liška? Ve druhém přípravném utkání jsme přivítali Červený Kostelec a opět předvedli festival neproměněných šancí. Po náročném týdnu jsme rádi, že jsme byli soupeři z vyšší soutěže minimálně rovnocenným soupeřem. Nadále máme na čem pracovat.

Dalším soupeřem nám bude FK Jaroměř na jeho hřišti. Výkop v neděli 24.7.22 v 18:00. A v posledním přípravném utkání ve středu 27.7.22 opět v 18:00 přivítáme doma FK Náchod U19.