SK Bystřian Kunčice vs SK Česká Skalice

Nastávající víkend přinese nám i fotbalu chtivému fanouškovi 21. kolo AM GNOL 1. A třídy mužů. Zda se odehraje kompletně nebo do něj jako už 3x v jarní části zasáhne počasí je zatím ve hvězdách.

Co je ovšem jisté je to, že nám v něm los přisoudil dalšího nebezpečného soupeře. A sice SK Bystřian Kunčice. Ten na jaře kvůli počasí odehrál zatím pouze dvě soutěžní utkání. Nutno ale podotknout, že v nich byl stoprocentní. Získal plných šest bodů a svým soupeřům nastřílel osm branek při pouze jedné obdržené.

Ani naše poslední vzájemné utkání pro nás nevyznělo příznivě. Z něj nás totiž „vyprovodil“ z našeho domácího hřiště pěti brankovým přídělem, přičemž nám skórovat povolil jen jednou.

Kunčice jsou na prozatímní páté příčce tabulky a že se jedná silného soupeře s neoddiskutovatelnou kvalitou je tedy víc než jisté. A že nás čeká velmi těžké utkání ještě jistější. Kdo jej lépe zvládne se ukáže v sobotu 8.4.2023 od 16:30 v Kunčicích.

Přestože předpověď počasí na sobotu není zrovna příznivá, prosíme naše věrné fanoušky o podporu i v tomto utkání. Předem děkujeme.

Výkop: 8.4.2023 v 16:30 hřiště Kunčice

Rozhodčí: HR: Martin Švec, AR1: Hynek Vrabec, AR2: Karel Miškář, DS: Karel Braun