Muži v Jaroměři v základní hrací době remizovali

FK Jaroměř – SK Česká Skalice 3-3 (2-0) (PK4-3)

Střelci:

8. Gorol Radek
32. Michálek Martin (Pokutový kop)
75. Gorol Radek

Sestava Jaroměře:
Červenka Lukáš
Poděbradský Jiří
Michálek Martin (C)
Horák Adam
Toman Ondřej
Častvaj Ondřej
Exnar Miloš
Exnar Matěj
Gorol Radek
Čenovský Martin
Kořínek Jiří

Emlar Lukáš
Emlar Jakub
Vach Jakub
Filip Josef
Petráček Matěj
Valášek Daniel
57. Novotný Václav
65. Sedláček Pavel
89. Valeš Jan

Sestava Skalice:
Weisser Roman
Voráček Tomáš
Sedláček Pavel (C)
Škoda Martin
Pípek Roman
Hanel Stanislav
Hánl Jiří
Diviš Martin
Pácalt Tomáš
Novotný Václav
Resler Ondřej

Valeš Jan
Chráska Ondřej
Šrajbr Michal

Ve velkém vedru hráči Skalice v Jaroměři nezačali vůbec dobře a i když chvilku po úvodním hvizdu Standa Hanel málem překvapil vysoko v poli postaveného brankáře domácích, byli to právě oni, kdo šel zcela zaslouženě do vedení Gorolem. A to ještě narostlo poté co v 32 minutě Michálek proměnil penaltu. Poločas tak skončil 2:0.

Do druhého poločasu vstoupila aktivněji Skalice a po zásluze srovnala na 2:2 Novotným a Chráskou. Poté ožila Jaroměř a Gorol strhl vedení na její stranu. Jenže Skalice má Honzu Valeše a ten v 89 min. vyrovnal na 3:3. Tak i skončil zápas v základní hrací době a šlo se na penalty. V těch byla přesnější Jaroměř. Jak to vypadá v tabulce skupiny E po druhém kole se můžete podívat zde.

Miloš Exnar, trenér domácích (domácí):

Inkasovali jsme v poslední minutě, což samozřejmě mrzí. Na rozdíl od zápasu se Slavií HK, kde jsme po střídání většího počtu hráčů naši úroveň hry udrželi, tomu tak dnes nebylo. Pozitivem dnešního zápasu jsou dva góly Radka Gorola a dvě chycené penalty Patrika Linharta.

Jakub Zahradních – trenér hostí (hosté):

Utkání 2 poločasů. V tom prvním, kdy soupeř hrál ve své top sestavě, jsme hráli naivně a Radek Gorol s Jirkou Kořínkem nás lehce přehrávali. Ve druhém se naše hra zvedla a zřejmě zaslouženě jsme díky nestárnoucímu Honzovi Valešovi vyrovnali. V penaltách pak byli přesnější domácí a tak bonusový bod berou oni. Pro nás velmi dobrá zkouška s vynikajícím soupeřem.