Muži se ve třetím kole AGRO CS Poháru střetli s účastníkem Krajského přeboru TJ Červeným Kostelcem.

SK Česká Skalice – TJ Červený Kostelec  1:1 (0:0) (PK1:2)

Střelci:

90. Pípek Roman
66. Srkal Marek

Sestavy:

Weisser Roman, Voráček Tomáš,Pípek Roman,Hanel Stanislav,Diviš Martin,Resler Ondřej,Novotný Václav, Valeš Jan (C), Böhm Lukáš, Kampo Lukáš, Michal Šrajbr, Chráska Ondřej, Radek Chalupa, David RückerStředa Pavel, Veseleňák Daniel, Vejman Dominik, Bárta Petr (C), Hlava David, Rudolf Lukáš, Srkal Marek, Prokop Pavlo, Kratěna Patrik, Kováčik Milan, Mudroch Zdeněk, Drapač Jiří, Hála David

Rozhodčí:

HR: Radek Kalaš, AR1: Pavel Vítek, AR2: Bohumil Kafka

Dnes Českoskaličtí fotbalisté ve značně kombinovaně sestavě určitě nepatřili k favoritům dalšího pikantního derby. V první půli se nehrál moc pohledný fotbal, spíše to byl boj plný osobních soubojů, bez větších šancí na obou stranách. První poločas tak skončil 0-0.

Ve druhé půli se obraz hry změnil k lepšímu a byly vidět zajímavé situace. Ať už to byly série rohových kopů v podání domácích, které vyplynuly z tlaku, který jsme si  – bohužel bez gólového efektu – vytvořili, nebo rychlé protiútoky na straně hostí. Ty pochytala naše dobře hrající obrana nebo brankář Weisser. Přes tlak domácích první branka padla až v 66 minutě a to bohužel do domácí sítě. Kostelec držel těsné vedení do posledních vteřin utkání. Radost z tříbodové výhry mu ale zkazil Pípek, který v samotném závěru (opět) vyrovnal skvělou střelou a šlo se na penalty (opět). A v těch byl úspěšnější náš soupeř (opět) a bral druhý bonusový bod.

Svůj první start  v týmu dospělých si dnes připsali dorostenci Lukáš Kampo a David Rücker a také navrátilec Radek Chalupa.

Tabulku skupiny E najdete zde.

Jakub Zahradník – trenér domácích (domácí):

Dnes jsme s účastníkem KP sehráli i přes personální krizi naprosto vyrovnanou partii. Je jen škoda, že jsme některé nadějné akce nedotáhli do gólu, a tak jsme vyrovnali díky famózní střele Pipka až v poslední vteřině. V penáltách pak čaroval Weisser, ale bohužel z posledních 10 pokusů jsme dali pouhopouhé 3 branky.. Chválím všechny hráče, a specielně pak Šrajbra a Chrásku, kteří zahráli na nezvyklých postech skvěle. Svoji premiéru si odbyli v Áčku dorostenci Rücker a Kampo a také Chalupa.