MFK Trutnov B – SK Česká Skalice

O nastávajícím prodlouženém víkendu nás třinácté kolo AM GNOL 1. A třídy mužů zavede do Trutnova, kde se na zdejší „umělce“ utkáme s místním B týmem.

V náš neprospěch bude hovořit brzký výkop utkání (všichni máme v živé paměti nepovedené utkání na Novém HK s podobnou dobou začátku zápasu) a hlavně neoblíbený umělý povrch, na kterém se bude hrát. A v neposlední řadě výsledky vzájemných duelů na tomto hřišti. Tři ze čtyřech totiž skončily remízou (1:1 – 7.4.2019, 2:2 – 23.6.2021 a 28.10.2021) a následným penaltovým rozstřelem. Trutnov B navíc v současném ročníku doma prohrál jen jednou a to ve druhém kole. Od té doby je doma neporažen. Dalším problémem pro nás jsou množící se zranění.

Přesto všechno chceme v Trutnově vyhrát a udržet první místo v tabulce, kde na naše jakékoliv zaváhání čekají zejména Železnice, Lázně Bělohrad, Miletín a Roudnice.

Prosíme naše fanoušky – Přijeďte nás prosím podpořit Trutnova i přes nezvyklý čas oběda. Koneckonců v Trutnově mají vždy chutné klobásy, které spolu se zlatavým mokem k fotbalu neodmyslitelně patří.

Výkop utkání: sobota 29.10.22 v 11:30

Rozhodčí: HR: Leonard Horský, AR1: Miroslav Filip, AR2: Bohumil Kafka, DS: Milan Šimek