FK Náchod – SK Česká Skalice 6:1 (2:1)

Sestava Č. Skalice: Jakl, Novotný, Chmelík, Pácalt, Hánl, Pípek, Diviš, Šrajbr, Böhm, Škoda, Chráska / Provazník

Druhý přípravný zápas jsme odehráli proti diviznímu Náchodu. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, přesto první polovina skončila pro nás ještě přijatelným rozdílem jedné branky, kdy oba týmy mohli ještě nějakou přidat.

Do druhé poloviny (a i během ní) Náchod prostřídal několik hráčů z dorostu a dál udržoval rychlé tempo hry. Měl v ní více ze hry a přidal další branky. I na naší straně přišly nějaké příležitosti, ale s nimi jsme naložili hanebně.

Opět jsme obdrželi tři branky jako přes kopírák – to když jsme ze tří standartních situací inkasovali třikrát hlavou z malého vápna. No – radši teď než v soutěži.

Jestli v sobotu na umělce v Novém Městě n. M. ve 12:00 odehrajeme další přípravný zápas proti Černilovu (řeší problémy – však vy víte s čím) se potvrdí během pátku. Nicméně výše uvedený termín zatím platí.

Petr Liška – trenér Č. Skalice: Zápas se dá hodnotit kladně. Do 65 min. jsme byli diviznímu soupeři důstojným soupeřem. Po prostřídání domácích jsme již fyzicky nestačili. Musíme zapracovat na bránění standardních situaci.