FK Jaroměř – SK Česká Skalice 1:3 (0:2)

Střelci Č. Skalice: Šrajbr, Chráska, Hanel

Sestava Č. Skalice: Šťastný, Novotný, Chmelík, Rompotl, Pácalt, Tipelt, Šrajbr, Pípek, Diviš, Hanel, Chráska / Provazník, Resler, Rücker, Výborný, Sedláček

Ve třetím přípravném utkání na sebe narazili třetí týmy svých soutěží minulého ročníku. Tedy FK Jaroměř – třetí místo v krajském přeboru – a SK Česká Skalice – jak naši fanoušci dobře vědí, třetí místo v 1. A třídě. A stejně jako minulý týden můžeme říci, že se oba týmy velmi dobře znají jak ze zápasů přátelských tak z utkání mistrovských.

A jestliže v neděli po utkání s Č. Kostelcem jsem psal, že nezvítězil ten lepší tým, tak to samé platí i dnes. Hráči Jaroměře byli pohyblivější, lepší v kombinaci i v zakládání útočných akcí. Bohužel pro ně bez kýženého efektu. Brankář Štastný sice chytil dvě gólovky, ale jinak domácí naši branku výrazněji neohrozili. Nám se naopak dnes na naše poměry střelecky dařilo.

Petr Liška, trenér Č. Skalice: Dnes jsme nebyli lepším týmem. Soupeř kontroloval hru, ale prakticky bez zakončení. My jsme byli efektivnější a proměnili na nás fantastickou polovinu šancí.