FC Spartak Rychnov n. Kn. – SK Česká Skalice 5-4 (1-1)

Sestava Skalice: Swatzyna – Novotný, Chmelík, Sedláček, Hánl, Voráček, Pípek. Böhm, Hanel, Šrajbr, Škoda, Resler, Rűcker , Kampo

Áčko v 1. přípravě na nový ročník A třídy sehrálo utkání v Rychnově nad Kněžnou, kde díky veliké spoustě neproměnených šancí prohrálo s účastníkem krajského přeboru 5-4.

Z počátku utkání byla aktivnější Skalice, která si vypracovala dvě slibné šance, ale byl to tým domácího Rychnova který šel do vedení. Skalice pak měla ještě 3 – 4 velmi slibné příležitosti, ale využila jen jednu poločas tak skončil 1-1.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe nám a strhli jsme vedení na svou stranu. Jenže pak přišly chvíle Rychnova, kdy nám během nějakých 13 minut nám nasázel po akcích jak přes kopírák 3 branky. Poté jsme sice jakž takž srovnali krok a o výsledek se rvali až do konce, ale zvrátit ho nebo uhrát alespoň remízu se nám už nepodařilo.

Jakub Zahradník trenér: Bohužel jsme „umřeli“ na naši impotenci v zakončení. Tak obrovské množství šancí, které jsme neproměnili, je alarmující. Na druhou stranu jde zatím jen o přípravu, a tak máme na čem dál pracovat. Děkujeme do Rychnova za možnost sehrát toto utkání na jejich skvěle připraveném hlavním hřišti.