FC Nový Hradec Králové – SK Česká Skalice 1:0 (1:0)

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch, Rompotl Patrik, Pípek Roman, Hanel Stanislav, Diviš Martin, Resler Ondřej (71.Rücker David), Pácalt Tomáš (C), Chmelík Jakub, Novotný Václav, Tipelt Matěj / Provazník Lukáš, Dubský Zdeněk

V tomto utkání jsme – až na dva momenty – nepředvedli nic co by si zasloužilo nějaký komentář. O první z těch dvou momentů se zasloužil Standa Hanel, když se v prvním poločase pokusil překonat brankáře domácích pěknou technickou střelou směřující do pravého růžku branky domácích. Jenže střele chyběla razance a gólman domácích ji bezpečně lapil.

O ten druhý se v druhé polovině postaral Martin Diviš, kterého střelu z blízka gólman reflexivně vyrazil na roh. To bylo ale z naší strany bohužel vše. I když jsme možná byli opticky víc na míči, k dalšímu ohrožení branky domácích jsme se nedostali. Naše hra postrádala patřičný náboj, po stranách jsme byli bez pohybu a nabídky. Domácí zkušeně kontrolovali střed hřiště a dobře organizovanou obranou eliminovali naše útočné choutky. I proto je výsledek takový jaký je.

Děkujeme fanouškům za podporu i v tomto z naší strany nepovedeném utkání…….

Komentář (domácí): ještě není k dispozici…..

Marek Vik – vedoucí mužstva (hosté):
Body zůstávají v Hradci po zásluze. My jsme nepředvedli nic aby tomu bylo naopak. Určitě jsme podali nejhorší výkon podzimu.

Diváků: 50

Rozhodčí: HR: Jan Dušek, AR1: Vladimír Urban, AR2: Marek Čožík