12NLehkobyt Ivan69
14NKlapkovský Josef80
16NMakarenko Serhii69
20NSpišák Ondřej80

V 8.kole jsme přivítali na domácím trávníku tým Sp. Police n.Met. A. Hosté byli celý zápas lepším týmem, běhavější, přesnější v rozehře, vytvořili si více šancí, ale skvělý Šťása nás opět podržel.

Ve 14.min. se zranil Novotný a musel odstoupit. Nahradil jej Dubský, který se posunul na kraj záložní řady a Hánl se stáhl na post pravého beka za Novotného. Nahradit jej ale nedokázal. Ve 30.min. přes něho odcentroval hráč soupeře a neobsazený Camara zakončil přesně k levé tyči Šťásovy branky. 0:1. O dvě minuty později opět z levé strany přihrávka na volného Camaru a bylo 0:2. Stejné zakončení, ke stejné tyči. Za tohoto stavu odcházela obě mužstva do kabin.

Druhá půle se odehrávala podle stejných not, prim drželi opět hráči Police. Několik příležitostí jsme si vypracovali, ale opět jsme je nevyužili. V 64.min. zahrával z pravé strany roh Diviš a zakroutil míč přesně k zadní tyči, kde jej na brankové čáře tečoval jeden z obránců hostí (asi už za brankovou čarou). 1:2. Jenže už o čtyři minuty později hosté odskočili opět na dvoubrankový rozdíl. Opět Camara.  A bylo 1:3. V min. 76. trefila střela hostí Rompotla do ruky a hosté zahrávali PK. Šťása směr vystihl, ale míč vytěsnit mimo tyče branky nedokázal. 1:4. V 89.min. přišel opět centr z pravé strany a náběh na malé vápno. 1:5. Honza v brance byl bezmocný.

Nutno dodat, že hosté vyhráli naprosto zaslouženě, předčili nás ve všem.

Příští kolo zajíždíme do Dvora Králové n.L. a vzhledem k současné situaci se zraněními to bude hodně těžké.

Přesto věříme, že naše mužstvo přijedete podpořit !!!