Chráska Ondřej (90.Pilc David)

Železov Pavel (85.Resler Ondřej)

Srubjan Pavel

V 9. kole KP derby mezi TJ Dvůr Králové n.L. A a SK Česká Skalice.

Před pěknou návštěvou 230 diváků byl vidět solidní fotbal. Domácí nás tlačili, naši hráli ze zabezpečené obrany a vyráželi do brejků. Dvacet minut byla hra celkem vyrovnaná, vytvořili jsme si 2-3 šance, ale bez brankového efektu. Pak převzali iniciativu domácí a Šťása nás opět podržel, když v rozmezí šesti minut lapil dvě stoprocentní tutovky domácích. Poločas tak skončil nerozhodně 0:0.

Do druhé půle se hra nezměnila, domácí více na míči, naši pozorně bránili. Do šancí jsme domácí nepouštěli, Honza sebral pouze několik centrů a pár střel, které pro něj byly lahůdkou.

V 59.min. vyrobili domácí hrubku a Vojta výborný se řítil sám na branku. Tvrdou a přesnou střelou na bližší tyč nedal brankáři šanci. 0:1. Poté nás domácí přišpendlili na naši půlku, ale obětavostí a bojovností jsme drželi nadějný výsledek. V samém závěru (89.) vyhrál Chráska souboj se stoperem a obloučkem z pětadvaceti metrů přehodil vyběhnuvšího gólmana domácích. Bylo hotovo. 0:2.

Vezeme ze Dvora překvapivé, ale zasloužené body.