Ve slepené sestavě jsme se Solnicí neobstáli

SK Česká Skalice – SK Solnice 0:5 (0:3)

Střelci: 14. Lebeda Michael, 30. Novotný Václav (Vlastní), 42. Pavlíček Luboš, 80. Černý Jakub, 82. Jaroš Jaroslav 

Sestavy:

Sestava Česká Skalice: Jakl Aleš, Holub Jan, Pípek Roman, Hanel Stanislav, Hánl Jiří, Pácalt Tomáš, Berger Erik, Novotný Václav, Valeš Jan (C), (83.Sedláček Petr), Bogusz Dominik (76.Vik Ondřej), Weisser Roman (64.Resler Ondřej)
Náhradníci: Sedláček Petr, Vik Ondřej, Diviš Martin, Resler Ondřej
Sestava SK Solnice: Šeba Jaroslav, Tomeš Michal, Nosek Pavel (74.Pavlů Vladimír), Brandejs Lukáš (C), Hovorka Patrik, Jaroš Jaroslav, Valášek, Martin (53.Černý Jakub), Ptáček Robin, Pavlíček Luboš (83.Prokop Matouš), Lebeda Michael, Motl David 

Náhradníci: Černý Jakub, Prokop Matouš, Pavlů Vladimír

Karty:

57. Šeba Jaroslav
65. Jaroš Jaroslav
74. Brandejs Lukáš

Jakub Zahradník – trenér (domácí):

V situaci v jaké jsme byli je pro nás velký úspěch to, že jsme utkání vůbec odehráli. Děkuji tímto všem hráčům, kteří nám pomohli se s touto situací vypořádat aspoň takto. Nám nezbývá než doufat, že se nám někteří z devíti zraněných do utkání v Broumově uzdraví.

Pavel Potužník, trenér (hosté):

Kromě 20 minut na začátku 2. poločasu, kdy domácí nastřelili břevno a tyčku, jsme měli utkání plně pod kontrolou a řadu šancí ještě nevyužili. Přeji Kubovi, ať se mu “všech 9” hráčů brzy uzdraví a má zase příjemné starosti, koho ze svého širokého kádru postaví do základu.