Smolná prohra v Týništi

SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ – SK ČESKÁ SKALICE

2 : 1 (0 : 1)

Branky:  84. Dominik Nejman, 94. Vojtěch Nedomanský – 7. Stanislav Hanel

Sestava Skalice: Roman Weisser, Tomáš Voráček, Martin Škoda (26. Lukáš Böhm), Roman Pípek, Stanislav Hanel, Martin Diviš, Tomáš Pácalt, Lukáš Kožený, Erik Berger, Václav Novotný, Jan Valeš (85. Ondřej Resler)

ŽK 4 : 2 (17. Matěj Cvejn, 74. Dominik Nejman, 78. Tomáš Kos – 78. Stanislav Hanel, 85. Lukáš Kožený

Lukáš Ráček – vedoucí mužstva (domácí): „Domácí utkání jsme začali aktivně, ale bohužel první návštěva Skalice před naší brankou skončila gólem. Soupeř se pak soustředil na ubránění výsledku a my jsme trpělivě útočili. Vyrovnávací gól a diváci nás vyburcovali k závěrečnému tlaku, kdy se hned po ošetření zapojil do hry matador Martin Horák a po vyučení obránce naservíroval krásnou přihrávku do vápna a benjamínek Vojta Nedomanský nám zajistil 3 body. Poděkování celému týmu za trpělivý výkon a vůli vyhrát“.

Jakub Zahradník – trenér (hosté): „Tradičně ostřejší utkání. O soupeři jsme moc dobře věděli, jakým stylem hraje. Dobře jsme začali a 20 minut hráli velmi dobře. Pak však domácí převzali otěže zápasu do vlastních rukou a přišpendlili nás na vlastní polovinu, a se štěstím jsme odolali do poločasu. Ve druhém jsme se uchýlili do hlubokého bloku a snažili se vyrážet do protiútoků, což se nám ale moc nedařilo, a tak nás soupeř potrestal. My se musíme poučit a přehrávat soupeře fotbalově, ne bojovností. Na to nemáme tým“.