Neproměněné šance nás s Trutnovem stály body

SK Česká Skalice – MFK Trutnov „B“ 1:1 (PK 5:6)

Střelci branek: 37. Pípek Roman, 77. Jirousek Matěj (Pokutový kop)

Sestava Česká Skalice: Weisser Roman, Voráček Tomáš, Sedláček Pavel (65.Valeš Jan), Pípek Roman, Hanel Stanislav, Hánl Jiří, Diviš Martin, Pácalt Tomáš, Kožený Lukáš (C), Novotný Václav, Böhm Lukáš (62.Berger Erik)

Náhradníci: Škoda Martin, Resler Ondřej, Sedláček Petr, Berger Erik, Valeš Jan, Jakl Aleš
Sestava MFK Trutnov „B“: Kobos Petr, Hrnčíř Jan, Metlický Ondřej, Makovský Petr, Jiroušek Matěj, Herout Jan (70. Turner Ondřej), Kamitz Michal (C), Vonka Marek (60. Čech Petr), Tobiáš Jakub, Landa Štěpán, Svoboda Jiří (70. Petr Tomáš)

Náhradníci: Krmáček Jakub, Turner Ondřej, Toman Ondřej, Čech Petr, Petr Tomáš

Žluté karty:

56. Sedláček Pavel

67. Hanel Stanislav

76. Berger Erik

84. Novotný Václav

33. Jiroušek Matěj

59. Vonka Marek

76. Hrnčíř Jan

81. Čech Petr

86. Tobiáš Jakub

Jakub Zahradník – trenér (domácí):

Veliké (nejen výsledkové) zklamání… Utkání jsme měli velmi dobře rozehrané, ale místo toho, abychom přidali pojistku (šance jsme na to měli), která by dost pravděpodobně znamenala naše 3 body, tak se zatáhneme a čekáme na gól.. Až jsme se nakonec dočkali.. Nejlepší omluvenku můžeme dát příští týden, v derby v Jaroměři.

Realizační tým MFK trutnov (hosté):

Atraktivní utkání s kvalitním soupeřem jsme zvládli velmi dobře. Drtivou většinu zápasu jsme byli lepším a aktivnějším týmem. To jediné co nám chybělo, byla finální fáze – klid při zakončení a nápad na úspěšnou finální přihrávku. Ostatní herní činnosti jsme však zvládali na výbornou, včetně celoplošné kombinace. Domácí hrozili především z precizně zahrávaných standardních situací, z nichž jednu jsme bohužel ubránit nedokázali., a tak jsme dlouho o konečnou remízu bojovali.