Áčko veze z Trutnova dva body za výhru na penalty v posledním kole AGRO CS poháru

MFK Trutnov B – SK Česká Skalice 2-2 (1-1) (PK3:4)

Střelci: 44 min. Kamitz Michal, 81 min. Landa Štěpán – 21, 57 min. Škoda Martin

Po vysoké domácí výhře nad Velkým Poříčím tentokrát A tým zajížděl na půdu v tabulce prvního MFK Trutnova B a to k utkání prvního z druhým. Skalice šla do vedení ve 21 minutě brankou Škody, kdy domácí zazmatkovali v obraně a Martin uklízel do prázdné. Vedení nám vydrželo do 44 minuty, kdy na 1-1 z penalty srovnal Kamitz. Poločas tak skončil 1-1.

Začátek druhé poloviny moc krásy nepobral, ale byla to opět Skalice, která šla do vedení v 57 min. a opět Škodou a opět do prázdné. Bohužel se vedení nepodařilo udržet a domácí MFK srovnal v 81 min. Landou. Tento stav vydržel do konce zápasu a tak musely (pro nás po třetí) rozhodnout penalty. V této loterii jsme byli tentokrát přesnější – i díky gólmanu Weisserovi, který dvě chytil – a domů odjeli se dvěma body a posunuli se na prozatímní první místo tabulky.

Tím se pro nás uzavřel letošní (ne)soutěžní ročník. Fanouškům tímto děkujeme za přízeň a přejeme pohodové léto. Hráčům dík za předvedené výkony, trenérům a funkcionářům dík za odvedenou práci. Všichni se po krátké pauze uvidíme v přípravných utkáních na příští sezonu. Jejich rozpis ještě včas doplníme.

Jakub Zahradník – trenér: V posledním utkání Agro CS cupu jsme s domácími 2x vedli, ale bohužel díky 2 chybám jsme o vítězství přišli. V samotném závěru jsme mohli inkasovat, ale i strhnout vítězství na naši stranu. A tak je zřejmě remíza zasloužená. V penáltách, ač se střelcům moc nedařilo, jsme byli konečně ti šťastnější a tak mohl Tomáš Voráček, nastávající ženich, tento rozstřel rozhodnout. Cením si toho, že jsme v žádném z 5 utkání neprohráli a děkuji Agru CS a KFS HK za zorganizování tohoto turnaje.