SK Česká Skalice – SK Bystřian Kunčice 4:0 (1:0)

Střelci: 13. Chráska Ondřej, 65. a 76. Diviš Martin, 88. Šrajbr Michal

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch, Tipelt Matěj, Pípek Roman, Hanel Stanislav, Diviš Martin, Pácalt Tomáš (C), Chráska Ondřej (77.Rücker David), Novotný Václav (77.Resler Ondřej), Chalupa Radek (63.Hánl Jiří), Böhm Lukáš (63.Šrajbr Michal) / Petr Tomáš

Komentář k utkání dnes opět od našeho fanouška Vaška Skořepy kterému tímto děkujeme.

Nedělní utkání 26. kola 1.A třídy svedlo proti sobě SK Českou Skalici (3. místo) a SK Bystřian Kunčice (5. místo). A bylo to pohledné utkání.

Běžela13. minuta, když se k odvážnému průniku vydal Radek Chalupa, jeho střelu obránci zablokovali a následný centr z levé strany uklidil do branky hlavou Ondra Chráska. 1:0. I dál se hrála vyrovnaná partie, ale nebezpečnější před brankou byli domácí. Hosté si nevypracovali žádnou šanci.

Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním předvést divákům líbivý fotbal a navýšit skóre. To se podařilo v 65. minutě, kdy střídající Jirka Hánl zatáhl míč po pravé straně a prudkou přihrávkou našel na zadní tyči číhajícího Martina Diviše a ten zakončil do odkryté branky. 2:0. V 76. minutě to byl opět Martin Diviš, který se nejlépe zorientoval na malém vápně a zvýšil na 3:0. O několik minut později mohl „Díva“ završit hatrick, ale jeho lob skončil na břevně. Skóre uzavřel v 88. minutě Michal Šrajbr po sólovém úniku, zakončeném přesnou střelou – 4:0.

Krutá porážka hostí, kteří předvedli sympatický výkon, ale naši branku neohrozili.

A ještě sestava: Honza Šťastný, Václav Novotný(77.Ondra Resler), Matěj Tipelt, Tomáš Pácalt, Vojta Výborný, Lukáš Böhm(63.Michal Šrajbr), Martin Diviš, Standa Hanel, Roman Pípek, Radek Chalupa(77. Jirka Hánl), Ondra Chráska (77.David Rücker). Ke střídání byl ještě připraven Tomáš Petr.

A ještě něco k fanouškům. Mohlo Vás být  víc!!!!! Vašek Skořepa, fanda českoskalického fotbalu.

⚽️⚽️⚽️⚽️

Marek Vik – vedoucí mužstva (domácí):

Dnes jsme žádné drama nepřipustili a zápas po zásluze dovedli do vítězného konce. K sympaticky hrajícímu soupeři, který je v momentální v personální krizi, je výsledek asi i příliš krutý. Rozhodčí zvládli zápas v klidu a s přehledem

Z.Šulc vedoucí mužstva (hosté):

Dnes jsme neodehráli tak špatné utkání jak napovídá konečné skore.V poli to bylo celkem vyrovnané,ale v koncovce se nám nedařilo trefovat zařízení.