Z důležitého utkání s Hořicemi bereme 3 body!

SK ČESKÁ SKALICE – TJ Jiskra HOŘICE 2:0 (1:0)

10.kolo krajského přeboru královéhradeckého kraje

Rozhodčí: Varol Ikizgül- Luboš Říha, Michal Černý

Sestava: Šťastný – Výborný (75′ Hánl), Rompotl, Novotný, Hanel (86′ Resler), Diviš (86′ Pilc), Chmelík, Pácalt (K), Chráska (63′ Lelek), Železov (75′ Sedláček), Srubjan

Náhradníci: Sedláček, Pilc, Lelek, Hánl, Resler, Dubský

Trenér: Liška Petr

Hodnocení:

Petr Liška – trenér (domácí):

Dnes nám paradoxně uškodila naše rychlá branka z úvodu utkání. Brzdila nás řada chyb, nepřesností a hlavně málo pohybu. Nedokázali jsme proměnit řadu dalších příležitostí a tak 3 body bereme všemi deseti.

Josef Vydra – předseda (hosté):

Podle vyjádření našeho realizačního týmu jsme určitě nebyli horší než domácí. Ti však využili dvě standardní situace a tak získali tři body. Nám se branku nepodařilo vstřelit i když šancí bylo dost.

V 10.kole jsme hostili na domácím trávníku tým TJ Jiskra Hořice. Hosté byli celý zápas vyrovnaným soupeřem, byli běhavější, přesnější v rozehře, vytvářeli si šance, ale skvělý Šťása nás opět podržel, nebo šance končili mimo tři tyče.

Ale popořádku. Než se diváci usadili, zahrávali domácí rohový kop, který zakončil hlavičkou Patrik Rompotl a bylo to 1:0. To běžela 3.minuta zápasu. Rychlá branka naše hráče ukolébala, hosté nás přehrávali, ale zakončení bylo žalostné a 2x se vyznamenal Šťása v naší brance. Do kabin se odcházelo za stavu 1:0 pro domácí.

Druhá půle byla podobná té první. Hosté více na míči, šance na vstřelení branky však končili na našich obráncích a co prošlo, posbíral Honza v brance.

V 63.min. střídá Chrásku Lelek a Železov se posouvá na hrot. V 72.min. zamotal ve vápně Hanel hostujícího obránce a při pokusu o zakončení byl sražen. Rozhodčí píská penaltu. Míč na značku PK si staví Tomáš Pácalt a s přehledem posílá míč k levé tyči, gólman se vrhá správným směrem, ale nemá nárok.

Další střídání proběhlo v 75.min, a poslední v min 86. Zápas dohráváme v pohodě a potvrzujeme překvapivé body z minulého týdne. Těchto šest bodů nás posouvá tabulkou vzhůru.