SK Miletín – SK Česká Skalice 0:2 (0:1)

Střelci: Pípek Roman, Sedláček Pavel

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch (88.Rompotl Patrik), Sedláček Pavel (C), Pípek Roman (88.Pilc David), Hanel Stanislav, Diviš Martin, Resler Ondřej (82.Provazník Lukáš), Pácalt Tomáš, Chmelík Jakub, Chráska Ondřej (60.Šrajbr Michal), Novotný Václav / Petr Tomáš, Kožený Lukáš

Výjezd do Lomnice jsme zakončili třetím vítězstvím a nulou v řadě.

Výhra mohla být ovšem daleko vyšší, když nám jedna branka nebyla uznána pro ofsajd, neproměnili jsme pokutový kop a s mnoha dalšími šancemi jsme naložili až hanebně. V rozhodujících momentech nám tentokrát selhávala finální fáze útoku. Na jedno utkání jsme předvedli až příliš velké množství nepřesností a nechali tím vyniknout domácí obranu nebo gólmana.

Domácí hráli velmi důrazně a dle mého soudu mohou být rozhodčímu vděčni za „pouhé“ tři žluté karty. Tento zápas hraný za ledového větru nás opravdu bolel. Nicméně tři body jsme po zásluze přivezli domů a tím splnili vytyčený cíl.

Našim skvělým a věrným fanouškům děkujeme za podporu i v tomto utkání!!!

Petr Liška – trenér (hosté):
Za větrného počasí jsme v první půli hráli bezkrevný fotbal, bez náboje a důrazu. Do druhého jsme vstoupili lépe a vytvořili si mnoho šancí, ale i ty největší včetně pokutového kopu zahodili. Nakonec je ale naše vítězství zcela zasloužené. Jdeme dál za svým cílem.

Antonín Kraus vedoucí mužstva (domácí):
V prvním poločase se hrál fotbal bez šancí od vápna k vápnu. Když už to vypadalo že mužstva půjdou do šaten za bezbrankového stavu přišla standartka a neuvěřitelna chyba naší obrany která doslova darovala vedení soupeři. V druhé půli byli hosté lepší, ale pojistku k velké radosti dali až v samém závěru. My jsme v tomto zápase doplatili na malé sebevědomí a kvalitu při řešení finální fáze.

Diváků: 55

Rozhodčí: HR: Marek Čožík, AR1: David Novotný, AR2: Kamil Vlachynský, DS: Jiří Štěpař