SK Dobruška – SK Česká Skalice 2:2 (2:1)

Branky Č. Skalice: Pácalt (PK), Chráska

Sestava Č. Skalice: Šťastný, Novotný, Chmelík, Pácalt, Výborný, Hánl, Diviš, Tipelt, Hanel, Pípek, Sedláček / Chráska, Provazník, Tulej

Stejně jako v loňském roce jsme zimní přípravu zahájili v Dobrušce s místním SK. A vedli jsme si o poznání lépe. Loňský výsledek byl totiž jednoznačný – 6:2 pro domácí.

Domácí byli lepší v kombinaci a díky tomu i o trochu více na míči. Přesto jsme to byli my, kdo měl v prvním poločase více gólových příležitostí. Přesto jsme prohrávali už 2:0, když v jeho závěru z penalty (ta byla odpískána za hru rukou) snížil Pácalt – 2:1.

Druhá polovina se nesla ve stejném duchu jako ta první. Domácí dokonce vstřelili dvě branky, ale ani jedna nebyla uznána pro vcelku jasné postavení mimo hru. Stav tedy zůstával nezměněn. Tedy pouze do doby, kdy domácí brankář pozdě vyběhl na vysoký míč, u kterého byl o setinku dřív Chráska a ten hlavou stanovil konečné skóre 2:2.

Nutno říci, že se skóre mohlo hýbat na obou stranách. Oba týmy měli své šance, ale ty zůstaly nevyužity. Na naší straně za všechny třeba dvě nastřelená břevna.

Další přípravné utkání odehrajeme v sobotu 4.2 2023 v 10:00 v Novém městě n. Metují. Soupeřem nám bude FK Černilov.