SK Česká Skalice – TJ Sokol Třebeš B 3:0 (1:0)

Střelci Č. Skalice: 39. Pácalt Tomáš, 57. Chráska Ondřej, 72. Chráska Ondřej

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch (76.Resler Ondřej), Sedláček Pavel (C) (54.Chráska Ondřej), Rompotl Patrik, Chmelík Jakub, Pípek Roman, Hanel Stanislav, Diviš Martin (87.Hánl Jiří), Pácalt Tomáš, Novotný Václav (87.Provazník Lukáš), Tipelt Matěj (76.Čáp Kristián)

Komentář k utkání opět od fanouška Vaška Skořepy:

Dnešní utkání málem začalo šokem pro domácí diváky. Ve druhé minutě neodhadl centr Honza Šťastný (sluníčko do očí?) a nebezpečí musel odvracet Venda Novotný. Soupeř byl rychlejší, pohyblivější, přesnější v kombinaci, přesto si vyloženou šanci nevytvořil. Centry likvidoval s přehledem Šťása. Naši si vytvořili tři šance, ale trefili pouze tyč, nebo branku minuli. Ale přišla 39.minuta, standardku z levé strany velkého vápna rozehrál Martin Diviš před vápno na Tomáše Pácalta a jeho tvrdou a přesnou střelu zastavila až síť. 1:0.

Druhá půle a její začátek podobný té první. V 54.min. vystřídal Sedláčka na hrotu Chráska, který po třech minutách na hřišti přelstil na půlící čáře stopera hostí a po sólu neomylně zakončil. 2:0. Ondra Chráska byl střelcem i další branky, když v 72.min. obstřelil hostujícího brankáře a krásným „angličanem“ upravil na konečných 3:0. Honza Šťastný vychytal devátou nulu v jarní části soutěže. Hráči tak napravili dojem z utkání minulý týden v N. Městě n. M.

Vašek Skořepa

Marek Vik – vedoucí mužstva (domácí):

Po nezdařeném minulém týdnu jsme dnes naplno bodovali a přiblížili se tak postupu do KP. Rozhodne ale až poslední zápas příští týden na hřišti Lokomotivy HK…

Lukáš Michal trenér (hosté):

Dnes poctivě odmakané utkání, ale body od jednoho z favoritů soutěže přesto nevezeme. O to důležitější pro nás bude poslední zápas soutěže. Do něho musíme jít s čistou hlavou.

Diváků: 246

Rozhodčí: HR: Pavel Žák, AR1: Petr Dorotík, AR2: Karel Šiling, DS: Leoš Slavíček