SK Česká Skalice – MFK Nové Město n. Metují 2:4 (1:1)

Střelci Č. Skalice: 41.+47. Diviš

Sestava Č. Skalice: Jakl Aleš, Výborný Vojtěch, Sedláček Pavel (C), Hanel Stanislav, Hánl Jiří, Diviš Martin, Pácalt Tomáš, Chmelík Jakub, Novotný Václav, Tipelt Matěj, Šrajbr Michal (38.Resler Ondřej) Petr Tomáš, (82.Rücker David) / Petr Tomáš, Provazník Lukáš

Dnešní komentář opět z pera fanouška Václava Skořepy.

K dnešnímu utkání jsme nastoupili opět v oslabené sestavě (chyběli Honza Šťastný, Patrik Rompotl a Roman Pípek). Do zápasu jsme vstoupili nešťastně. V 1.minutě špatná komunikace obrana-brankář a odhlavičkovaný míč posílá do odkryté branky Erik Berger – 0:1.  Hosté nás přehrávali a tak musel Alda Jakl dvakrát předvést své umění, aby zabránil navýšení skóre. Poté se hra vyrovnala, ale naše úsilí k vyrovnání nevedlo, přestože šance byly. Až v minutě 41. ukrytou technickou střelou srovnal skóre Martin Diviš – 1:1. A tak se šlo do kabin.

Nástup do druhé půle se nám vydařil a po centru z levé strany a skrumáži před brankou otočil skóre v náš prospěch opět Martin Diviš. Tentokrát hlavou – 2:1. Zdálo se, že nastal obrat v utkání, ale omyl. Namísto pohybu a tlaku na branku soupeře jsme zalezli před vlastní branku a nechali hrát soupeře. Chyběl pohyb, přesná přihrávka. A tak udeřil soupeř. Technickou střelou v 59.min. srovnal skóre Dušan Hůlek a dalšími dvěma brankami (73.a75. min) týž hráč rozhodl o tom, že body putují do Nového Města…..

Petr Liška – trenér domácích (domácí):
Nemůžeme se vymlouvat na okleštěnou sestavu – takhle se o první místo v tabulce nebojuje. Jdeme dál…

Janeček Ivo – trenér (hosté):
Do utkání proti leadrovi tabulky jsme vstoupili aktivně a brankou ze druhé minuty utkání jsme domácí zaskočili,kteří ale před koncem prvního poločasu vyrovnali.Vstup do druhého poločasu se nám nevydařil a branka ze 47 minuty skoré otočila ve prospěch domácích.Bojovností a týmovým výkonem a vůli po vítětství jsme dokázali zápas překlopit v náš prospěch.Děkuji hráčům za přístup a oceňuji nadstandardní řízení utkání trojící rozhodčích.

Diváků: 100

Rozhodčí: HR: Miroslav Filip, AR1: Leonard Horský , AR2: Martin Hlaváč