SK Česká Skalice – FK Náchod B 5:2 (3:0)

Branky Č. Skalice: Výborný Vojtěch, Rompotl Patrik, Hanel Stanislav 2x, Hánl Jiří

Sestava Č. Skalice: Šťastný Jan, Výborný Vojtěch, Rompotl Patrik, Pípek Roman (88.Rücker David), Hanel Stanislav (58.Provazník Lukáš), Hánl Jiří (58.Pilc David), Diviš Martin (C), Resler Ondřej (81.Petr Tomáš), Chmelík Jakub, Novotný Václav, Tipelt Matěj / Sedláček Pavel

V osmém kole AM GNOL 1. A třídy mužů jsme se na domácím hřišti utkali v okresním derby s FK Náchod B.

Do utkání lépe vstoupili hosté, když nám po rozehrávce  odebrali míč a z rychlého protiútoku ihned ohrozili naší branku. Tato výstraha nám ale stačila, převzali jsme aktivitu a prakticky po celý první poločas kontrolovali hru. Toto jsme podpořili i třemi góly v síti hostí. A klidně jich mohlo být i více. Proti byl ale gólman hostí i před ním hrající obrana.

Do druhého poločasu jsme měli raketový nástup a brzy to bylo již o pět branek. Poté jsme ale slevili, částečně jsme přepustili aktivitu hostům. I díky tomu se poměrně vyrovnaný  fotbal a šance měly oba týmy. Těch svých se lépe chopil hostující Náchod a dvě z nich přetavil v branky. Konečně skóre na ukazateli bylo tedy 5:2.

A už tuto středu 28.9. nás čeká osmifinálové utkání Poháru hejtman ve Zdelově. Ten v prvním kole na penalty vyřadil favorizovaný Rychnov nad Kněžnou. Výkop utkání v 16:30

Petr Liška – trenér domácích (domácí):

Z naší strany s přehledem odehrané utkání. Škoda jen dvou obdržených branek vinou ztráty koncentrace ve druhém poločase.

zdroj Náchod (hosté):

V kategorii mužů A+B bylo 10 hráčů ze zdravotních nebo prqcovních důvodů mimo a společně s dorostem se to sešlo skoro ve stejný čas a den. Dnešní zápas nám nevyšel v prvním poločase.Dělali jsme chyby v kombinaci a domácí nemilosrdně trestali.Druhý poločas byl uplně o něčem jiném,kdy jsme přidali a domácím jsme byli rovným soupeřem.Blahopřejeme jim k vítězství.U nás bych chtěl poděkovat Ondrovi a Robinovi,kteří nastoupili po mnoha měsících a take st.dorostencům , které jsme přivezli z Trutnova.

Diváků: 150

Rozhodčí: HR: Luboš Říha, AR1: Marek Čožík, AR2: Štěpán Prušinovský