SK Česká Skalice – FK Jaroměř 3:1 (1:0)

Branky Č. Skalice: Tipelt, Hanel, Chráska

Komentář trenéra Petra Lišky: S tradičním soupeřem jsme v mrazivém počasí odehráli další přípravné utkání. Účastník KP byl v prvních dvaceti minutách lepší na míči a měl územní převahu. My jsme organizovanou defenzivou nepustili do šance. Poté se obraz hry vyrovnal a měli jsme i největší šanci dosavadního průběhu, když agilní Pípek svojí šanci neproměnil. Před odchodem do kabin se skvěle po standartní situaci prosadil hlavou Tipelt – 1:0.

Ve druhé půli jsme si myslím, že jsme byli lepším týmem, kdy Jaroměř držela více balón a my vyráželi do nebezpečných protiútoků. Jeden z mnoha výborně hrající Pípek předložil do prázdné Chráskovi – 2:0. O pět minut déle navýšil vedení ze skvěle kopnutého přímého kopu Hanel – 3:0. Další šance jsme už bohužel neproměnili a soupeř využil náš nedůraz a snížil na konečných 3:1.Bez několika hráčů jsme odehráli dobré utkání, kterému chyběla jen vyšší produktivita.

Komentář FK Jaroměř: https://fotbaljaromer.cz/…/3380-prohra-acka-v-zapase-s…

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Herně se hrál dnes vyrovnaný fotbal, oba týmy dokázaly dlouho držet míč a kombinovat. O vítězství Skalice rozhodly nakonec jednoduché akce. Přes závěrečnou převahu jsme dokázali výsledek už pouze korigovat.