14.kolo krajského přeboru královéhradeckého kraje

FK JAROMĚŘ A – SK ČESKÁ SKALICE

0 : 4  ( 0 : 1 )

Branky:  8.Hanel PK, 58.Diviš, 68.Chráska, 87.Hánl

Diváci:  204

Ve 14. kole KP další okresní derby FK Jaroměř A a SK Česká Skalice. Na těžkém terénu se hrál pohledný fotbal hlavně ze strany domácích. Naši hráli v obranném bloku. V 6.min. dobíhal míč  ve velkém vápně domácích Železov, byl sražen a kopala se penalta. Domácí brankář se vrhnul k levé tyči, Standa Hanel poslal balón do opuštěné druhé poloviny branky. 0:1.

Domácí měli stále více míč na svých kopačkách, ale opět skvělý Šťása v naší brance byl nepřekonatelný. Šance na vyrovnání domácí měli, ale Honza opět svůj tým podržel, když v první půli lapil tři šance domácích. Zbylé šance domácí zahodili.

Do druhé půle jsme vstoupili odvážněji. Mezi 47. a 53 min. jsme zahrávali sérii roh. kopů, ale brankovou příležitost jsme si nevytvořili. Přišla 58.min., Diviš si připravil míč a z 17ti metrů překonal domácího gólmana. 0:2. A o deset minut později bylo ještě veseleji. Hanel zahrál standardku na zadní tyč, Sruby vrátil před branku, Chráska (střídal v 64.min.), uklidil míč do odkryté branky. 0:3. Účet utkání podtrhl střídající Jirka Hánl, když dostal krásnou přihrávku mezi obránci a skvěle zakončil. 0:4.

Velmi krutá prohra domácích, ale i takový bývá fotbal.

Děkujeme našim fandům za podporu a těšíme se na vás v příštím posledním podzimním kole, kdy hostíme doma SK Libčany.

Hraje se v sobotu 11.11.23 od 14:00 na stadionu v České Skalici.