89. Horáček Pavel

Sestavy:

Horák Jakub Marek Vojtěch Odvárko Jiří (66.Kněžourek Jan) Kluz Jan Kracík Jiří Truneček Martin (46.Balcar Adam) Kiec Martin Wagenknecht Jiří Loner Jakub (C) Wagenknecht Marek Pour Lukáš (86.Horáček Pavel) Dobřichovský Miroslav Horáček Pavel Balcar Adam Kněžourek Jan Kyzlink JanŠťastný Jan Výborný Vojtěch Rompotl Patrik Novotný Václav Hanel Stanislav Diviš Martin Lelek Adam Pácalt Tomáš Sedláček Pavel (C) (46.Chráska Ondřej) Železov Pavel (74.Hánl Jiří) Srubjan Pavel Chráska Ondřej Pilc David Dubský Zdeněk Hánl Jiří Chmelík Jakub Klusáček Tomáš

Tomáš Marek, trenér (domácí):

Skalice začala aktivně a my jsme byli v úvodu utkání pod tlakem. Po zhruba patnácti minutách jsme se dostali více do hry a poměr držení míče se začal otáčet. Hodně to dnes bylo o tom jestli se nám podaří prolomit obranný blok hostí a zároveň dobře řešit jejich brejky. Když už to vypadalo na remízový výsledek, využili jsme chyby v obraně Skalice a utkání v 89. minutě rozhodli. Děkuji hráčům za poctivý výkon a fanouškům za podporu.

Petr Liška – trenér (hosté):

Dnes byl k vidění klasický remízový zápas, kdy jsme hráli ze zabezpečené obrany a soupeř byl až na prvních 20 minut utkání na míči. Domácím jsme po nedůrazu ve středu hřiště v 2.půli povolili jen tutovku Lonera. Bohužel v závěru nás srazila hrubá chyba při zpětné přihrávce a soupeři jsme 3 body darovali. Závěrečnou spornou situaci v pokutovém území domácích ponecháme bez komentáře…

Diváků: 170

HR: Milan Fryš

AR1: Kamil Vlachynský

AR2: Michal Koutník

DS:

V 11. kole KP se utkaly kluby SK L. Bělohrad a SK Česká Skalice. Domácím patří získali 8 bodů a v tabulce jim patří 14. místo. Českoskaličtí fotbalisté mají bodů 11 a jsou na příčce 12.

Utkání začalo lehkou převahou hostí, ta skončila ve 20.min., kdy se nám přestalo dařit. Otěže utkání převzali domácí. Našim hráčům se nedařila ani hra, ani přihrávka, nedokázali jsem si přihrát na pět metrů, domácí byli všude dřív. Na branku domácích jsme prakticky nevystřelili, domácí hrozili pouze centry. S těmi si Šťása poradil. V samém závěru utkání (89.min.) prohrál Pácalt u levé lajny souboj, míč posunul záložník na rozběhnutého útočníka a ten se štěstím poslal míč do naší branky. 1:0.

Utkání by slušela remíza, jenže jsme v závěru udělali chybu a hráči domácích nás potrestali a připravili o body.

Toto utkání musíme hodit za hlavu a připravit se na další kolo, kdy zajíždíme do Třebše. Bude to těžký zápas.